32.768K12.5P2/DT26
מק"ט מוצר של DigiKey
3155-32.768K12.5P2/DT26-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
32.768K12.5P2/DT26
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 40 kOhms קופסה גלילית‏, רדיאלית
קטגוריה
קיבוליות עומס
12.5pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 kOhms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.079‏ אינץ' x‏ אורך 0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm