8M20P2/49US
מק"ט מוצר של DigiKey
3155-8M20P2/49US-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8M20P2/49US
תיאור
CRYSTAL 8MHZ 20PF DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz ±30ppm גבישים 20pF 80 Ohms HC-49/US
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
8 MHz
מארז ההתקן של הספק
HC-49/US
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.453‏ אינץ' x‏ רוחב 0.183‏ אינץ' (11.50 מ"מ x‏ 4.65‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm