CW32H331MNNAS05S2
מק"ט מוצר של DigiKey
5011-CW32H331MNNAS05S2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CW32H331MNNAS05S2
תיאור
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 500 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏563‏ ב-Hz‏120‏ 3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
תיבה
עכבה
563 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
500 V
סוג ההרכבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏563‏ ב-Hz‏120‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C