Z8F1681AN024XK
מק"ט מוצר של DigiKey
269-4887-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Z8F1681AN024XK
תיאור
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
eZ8 Z8 Encore! XP® רכיבים משובצים IC 8-bit 24MHz ‎16KB (16K × 8)‎ FLASH ‎44-LQFP (10×10)‎
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
‎2K × 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D 10x12b; D/A 1x12b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
eZ8
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
24MHz