LD39015M33R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6979-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-6979-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-6979-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD39015M33R
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LD39015M33R דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
הצגת ערכים ריקים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
50 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
70 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
65dB ~ 62dB (1kHz ~ 10kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V