LD39150DT18-R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 3,711
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 2,225
גיליון נתונים
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A DPAK
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-252-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LD39150DT18-R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7790-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD39150DT18-R
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DPAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
הצגת ערכים ריקים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
2.5 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
PSRR
65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז ההתקן של הספק
DPAK
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V