LD39300DT25-R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6150-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD39300DT25-R
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 3A DPAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 3A DPAK
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
הצגת ערכים ריקים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
5 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
2.5 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
PSRR
65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V