STLQ50C33R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LIN 3.3V 50MA SOT-323-5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 50mA SOT-323-5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | STLQ50C33R דגמים |
קטגוריה | זרם - יציאה |
יצרן | זרם - רגיעה (Iq) 5 µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 6 µA |
סטטוס החלק פעיל | PSRR 30dB (120Hz) |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 12V | מארז / תיבה 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מארז ההתקן של הספק SOT-323-5 |