IKW30N60DTPXKSA1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 9
גיליון נתונים
IGBT Trench Field Stop 600 V 53 A 200 W חור מעבר ‎PG-TO247-3‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PG-TO247-3
IKW30N60DTPXKSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IKW30N60DTPXKSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IKW30N60DTPXKSA1
תיאור
IGBT TRENCH FS 600V 53A TO247-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IKW30N60DTPXKSA1 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
710µJ (מופעל), 420µJ (מופסק)
יצרן
Infineon Technologies
סוג כניסה
סטנדרטי
סדרה
מטען שער
130 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
15ns/179ns
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
תנאי בדיקה
400V, 30A, 10.5Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
76 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
600 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
53 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
90 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏1.8‏ ב-V‏15‏, A‏30‏
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO247-3‎
הספק - מקס'
200 W