BLM15BD471SN1D | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 470 OHM 0402 4LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 470 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 200mA 600mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BLM15BD471SN1D דגמים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 200mA |
יצרן Murata Electronics | התנגדות DC (DCR) (מקס') 600mOhm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג מסנן קו אות | גובה (מקס') 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.022 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.55 מ"מ) |
עכבה @ תדר 470 Ohms @ 100 MHz | מספר מוצר בסיס |