G3VM-201H1
מק"ט מוצר של DigiKey
Z2709-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G3VM-201H1
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) ‎6-SOP ‏(0.173‎''‎‏, 4.40 מ"מ)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G3VM-201H1 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
הצגת ערכים ריקים
קטגוריה
מתח - כניסה
1.15VDC
יצרן
מתח - עומס
0 V ~ 200 V
סדרה
זרם עומס
200 mA
אריזה
צינור
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
8 Ohms
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תצורת הסיומת
דמוי כנף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C