4911A-120-2
מק"ט מוצר של DigiKey
501-2208-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4911A-120-2
תיאור
TEST LEAD BANANA TO BANANA 120"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120.0‏ אינץ' (3048.00‏ מ"מ) תקע בננה, יחיד, מחופה - נשלף עד תקע בננה, יחיד, מחופה - נשלף כבל גישור ‎1000VAC (1kV)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
אורך כבל
120.0‏ אינץ' (3048.00‏ מ"מ)
יצרן
Pomona Electronics
סוג
כבל גישור
סדרה
תכולה
1 מוליך, אדום
אריזה
בתפזורת
חומר - בידוד
פולי-ויניל כלורי (PVC)
סטטוס החלק
פעיל
עובי חוט
‎18AWG‎
שיטת גיבוב
לא ניתן לגיבוב
מתח - נומינלי
‎1000VAC (1kV)‎
תצורה
בננה לבננה
ערכים נקובים
CAT III 1000V, IEC 1010‎
מחבר ראשון
תקע בננה, יחיד, מחופה - נשלף
דירוג זרם (אמפר)
10A
מחבר שני
תקע בננה, יחיד, מחופה - נשלף
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
763 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
:‏ במלאי438
אורך חלופי
TEST LEAD BANANA TO BANANA 108"
:‏ במלאי0
:מחיר יחידה
TEST LEAD BANANA TO BANANA 80"