EM3782-60-3#
מק"ט מוצר של DigiKey
501-2531-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EM3782-60-3#
תיאור
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60.0‏ אינץ' (1524.00‏ מ"מ) תקע בננה, יחיד, ניתן לגיבוב עד מיני-קרס כבל גישור 300VDC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
הצגת ערכים ריקים
קטגוריה
אורך כבל
60.0‏ אינץ' (1524.00‏ מ"מ)
יצרן
Pomona Electronics
סוג
כבל גישור
סדרה
תכולה
1 מוליך, כתום
אריזה
בתפזורת
חומר - בידוד
פולי-ויניל כלורי (PVC)
סטטוס החלק
פעיל
עובי חוט
‎20AWG‎
שיטת גיבוב
גיבוב מרובה, קדמי ואנכי
מתח - נומינלי
300VDC
תצורה
בננה לתופסן, קרס
דירוג זרם (אמפר)
5A
מחבר ראשון
תקע בננה, יחיד, ניתן לגיבוב
מספר מוצר בסיס
מחבר שני
מיני-קרס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
90 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
:‏ במלאי407
:‏ במלאי206
:‏ במלאי0
:מחיר יחידה
:מחיר יחידה
:‏ במלאי111
אורך חלופי
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
:‏ במלאי109
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"