U280-002-C12
מק"ט מוצר של DigiKey
TL2277-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
U280-002-C12
תיאור
BATT CHG USB AUTO 5V 1A/2.1A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתאם לרכב USB מטעני סוללות 5V 1A, 2.1A
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
הצגת ערכים ריקים
קטגוריה
מתח - נקוב
5V
יצרן
Eaton Tripp Lite
זרם טעינה - מקס'
1A, 2.1A
אריזה
בתפזורת
מתח - כניסה
12V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
15.5W