8KH2-0723-0150
מק"ט מוצר של DigiKey
19-8KH2-0723-0150-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8KH2-0723-0150
תיאור
CABLE ASSY PCIE X8 EXT 150MM 1=1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
98 חיבורים PCIe x8 שקע לשפת כרטיס 0.492‏ רגל (150.00‏ מ"מ, 5.906 אינץ') כסף מסוכך
קטגוריה
סוג כבל
שטוח, טווינקסיאלי
יצרן
3M
שימוש
פנימי
סדרה
אורך
0.492‏ רגל (150.00‏ מ"מ, 5.906 אינץ')
אריזה
בתפזורת
צבע
כסף
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
מסוכך
מחברי כבלים
PCIe x8
עובי חוט
‎30 AWG‎
מספר המיקומים
98
זרם - מקס'/מגע
1.1 A
סוג מחבר
שקע לשפת כרטיס
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 85°C