8KH3-0734-0500
מק"ט מוצר של DigiKey
3M156088-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8KH3-0734-0500
תיאור
CABLE ASSY PCIE X8 M-M 500MM 1=1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
98 חיבורים PCIe x8 קצה כרטיס לקצה כרטיס 1.64‏ רגל (500.00‏ מ"מ) כסף מסוכך
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
8KH3-0734-0500 דגמים
קטגוריה
סוג כבל
שטוח, טווינקסיאלי
יצרן
3M
שימוש
פנימי
סדרה
אורך
1.64‏ רגל (500.00‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
צבע
כסף
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
מסוכך
מחברי כבלים
PCIe x8
עובי חוט
‎30 AWG‎
מספר המיקומים
98
זרם - מקס'/מגע
1.1 A
סוג מחבר
קצה כרטיס לקצה כרטיס
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C