8PC15-PFRA
מק"ט מוצר של DigiKey
19-8PC15-PFRA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8PC15-PFRA
תיאור
CONN D-SUB HD PLUG 15POS R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר
קטגוריה
גימור מגע
זהב
יצרן
עובי גימור מגע
15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר)
סדרה
הגנת חדירות
IP67 - אטים אבק, חסין מים
אריזה
תיבה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
מוביל לוח
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
220V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
3
צורת מגע
מעובד במכונה
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
1 (DE, E) צפיפות גבוהה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C