D15S33E4GV00LF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 51
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 12
גיליון נתונים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
EDAC Inc.
קיים במלאי: 56
EDAC Inc.
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 62
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D15S33E4GV00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-1498-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15S33E4GV00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
D15S33E4GV00LF דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C