929700-11-36-RK
מק"ט מוצר של DigiKey
3M156409-36-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
929700-11-36-RK
תיאור
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 36 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
929700-11-36-RK דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
סדרה
אורך מגע כולל
גימור מגע - חיבור
בדיל
גימור מגע - זקף
בדיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
2.5A