929974-01-36-RK
929974-01-36-RK
929974-01-36-RK
מק"ט מוצר של DigiKey
929974E-01-36-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
929974-01-36-RK
תיאור
CONN RCPT 36POS 0.1 TIN PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
36 חיבורים שקע מחבר 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ) חור מעבר בדיל
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
929974-01-36-RK דגמים
עובי גימור מגע - חיבור
100.0 מיקרו-אינץ' (2.54 מיקרומטר)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג מגע
דמוי מזלג
סגנון
לוח ללוח
דירוג זרם (אמפר)
2A
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב של המתח
1500V
סוג ההרכבה
חור מעבר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סיומת
עובי גימור מגע - זקף
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CONN RCPT 1POS TIN PCB
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
:‏ במלאי196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB