929834-02-10-RK
מק"ט מוצר של DigiKey
3M156864-10-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
929834-02-10-RK
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.235‏ אינץ' (5.97‏ מ"מ)
סדרה
אורך מגע כולל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
2.5A
סיומת
לחם (Solder)
מספר מוצר בסיס
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
163 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
:‏ במלאי719
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM