4116R-1-331LF
מק"ט מוצר של DigiKey
4116R-1-331LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
4116R-1-331LF
תיאור
RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 Ohm ±2% 250mW הספק לרכיב מבודד 8 רשתות נגדים מערכי נגדים ±100ppm/°C ‎16-DIP‏ (‎0.300‎"‎‏, 7.62 מ"מ)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
4116R-1-331LF דגמים
קטגוריה
מספר פינים
16
יצרן
Bourns Inc.
הספק לרכיב
250mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג מעגל
מבודד
מארז‏ / תיבה
‎16-DIP‏ (‎0.300‎"‎‏, 7.62 מ"מ)‏
התנגדות (Ohms)
330
מארז ההתקן של הספק
‎16-DIP‎
טולרנס
±2%
גודל / מידה
אורך 0.865‏ אינץ' x‏ רוחב 0.300‏ אינץ' (21.97 מ"מ x‏ 7.62‏ מ"מ)
מספר הנגדים
8
גובה - מקובע (מרבי)
0.185‏ אינץ' (4.69‏ מ"מ)
סחיפת יחס-נגדים
50ppm/°C