LDS3985M25R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6147-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-6147-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-6147-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LDS3985M25R
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LDS3985M25R דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
150 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
300 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
כיבוי
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V