S-1315B25-M5T1U3 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
ABLIC Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎SOT-23-5‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1315B25-M5T1U3
מק"ט מוצר של DigiKey
S-1315B25-M5T1U3-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S-1315B25-M5T1U3
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PSRR
60dB (1kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V