AB26T-32.768KHZ-E
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14325-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AB26T-32.768KHZ-E
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 35 kOhms קופסה גלילית‏, רדיאלית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AB26T-32.768KHZ-E דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12.5pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35 kOhms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.083‏ אינץ' x‏ אורך 0.244‏ אינץ' (6.20‏ מ"מ x‏ 2.10‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm