R26-32.768-12.5
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R26-32.768-12.5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R26-32.768-12.5
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 35 kOhms קופסה גלילית‏, רדיאלית
קטגוריה
קיבוליות עומס
12.5pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35 kOhms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm