ABLS-12.000MHZ-L4Q-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 12 MHz ±30ppm גבישים 18pF 50 Ohms HC-49/US |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ABLS-12.000MHZ-L4Q-T דגמים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 18pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 50 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 12 MHz | מארז ההתקן של הספק HC-49/US |
יציבות התדר ±100ppm | גודל / מידה אורך 0.449 אינץ' x רוחב 0.185 אינץ' (11.40 מ"מ x 4.70 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.165 אינץ' (4.20 מ"מ) |