ECS-120-18-5G3XDS-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1498TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1498CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1498DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-120-18-5G3XDS-TR
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±30ppm גבישים 18pF 50 Ohms HC-49/US‏, 3-מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-120-18-5G3XDS-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
12 MHz
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.185‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 4.70‏ מ"מ)
יציבות התדר
±100ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.165‏ אינץ' (4.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm