ABLS-12.000MHZ-L4Q-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9906-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9906-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9906-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABLS-12.000MHZ-L4Q-T
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
12 MHz ±30ppm גבישים 18pF 50 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
ABLS-12.000MHZ-L4Q-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר
12 MHz
יציבות התדר
±100ppm
אפיצות תדר
±30ppm