ABM10W-38.4000MHZ-7-B1U-T3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 4,805
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 6,916
גיליון נתונים
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
38.4 MHz ±10ppm גבישים 7pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Abracon: Who We Are Today
ABM10W-38.4000MHZ-7-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13783-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10W-38.4000MHZ-7-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
38.4 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm