ABM11W-16.0000MHZ-7-B1U-T3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 370
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 2,377
גיליון נתונים
16 MHz ±10ppm גבישים 7pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.