ABM3B-14.7456MHZ-10-1-U-T
מק"ט מוצר של DigiKey
300-8204-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
300-8204-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
300-8204-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM3B-14.7456MHZ-10-1-U-T
תיאור
CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
14.7456 MHz ±10ppm גבישים 10pF 70 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
14.7456 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm