ABM8-12.000MHZ-20-B1U-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14963-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-14963-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-14963-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8-12.000MHZ-20-B1U-T
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±10ppm גבישים 20pF 120 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM8-12.000MHZ-20-B1U-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
120 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
12 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm