ABM8AIG-12.000MHZ-12-2Z-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13381-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13381-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13381-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8AIG-12.000MHZ-12-2Z-T3
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
תיאור מפורט
12 MHz ±20ppm גבישים 12pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר
12 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±20ppm
קיבוליות עומס
12pF