ABM8G-25.000MHZ-4Y-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10915-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-10915-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-10915-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8G-25.000MHZ-4Y-T3
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM8G-25.000MHZ-4Y-T3 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm