ABM8G-27.000MHZ-18-D2Y-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-10277-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-10277-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-10277-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8G-27.000MHZ-18-D2Y-T
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
27 MHz ±20ppm גבישים 18pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABM8G-27.000MHZ-18-D2Y-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
27 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±20ppm