403C35D27M00000
מק"ט מוצר של DigiKey
110-403C35D27M00000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-403C35D27M00000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-403C35D27M00000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
403C35D27M00000
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
27 MHz ±30ppm גבישים 18pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
27 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm