ABM8N-24.0000MHZ-18-D2Y-T3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 1,004
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Würth Elektronik
IQD Frequency Products
קיים במלאי: 92
24 MHz ±20ppm גבישים 18pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ABM8N-24.0000MHZ-18-D2Y-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABM8N-24.0000MHZ-18-D2Y-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8N-24.0000MHZ-18-D2Y-T3
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±20ppm