7M-24.000MDHJ-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Würth Elektronik
קיים במלאי: 2,041
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 1,004
גיליון נתונים
Abracon LLC
IQD Frequency Products
קיים במלאי: 92
24 MHz ±20ppm גבישים 18pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
7M-24.000MDHJ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-7M-24.000MDHJ-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7M-24.000MDHJ-T
תיאור
3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±20ppm