ABM8W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-14059-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-14059-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-14059-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM8W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
25 MHz ±10ppm גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±10ppm