2920L400/15MR
מק"ט מוצר של DigiKey
F8136TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F8136CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F8136DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2920L400/15MR
תיאור
PTC RESET FUSE 15V 4A 2920
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 15V 4 A Ih הרכבה משטחית 2920 (7351 מטרי)‏, קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
4 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
10 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
40 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
15V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
4 A
עובי (מרבי)
0.063‏ אינץ' (1.60‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
8 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
40 A