ABS06-32.768KHZ-7-1-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ABS06-32.768KHZ-7-1-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ABS06-32.768KHZ-7-1-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ABS06-32.768KHZ-7-1-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABS06-32.768KHZ-7-1-T
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
תיאור מפורט
32.768 kHz ±10ppm גבישים 7pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
ABS06-32.768KHZ-7-1-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
32.768 kHz
אפיצות תדר
±10ppm