ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T
תיאור
OSC XO 16.000MHZ 3.3V CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
זרם - הספקה (מקס')
7mA