MPZ2012S102ATD25
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MPZ2012S102ATD25TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MPZ2012S102ATD25CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MPZ2012S102ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ2012S102ATD25
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 1.5A 150mOhm
מודלים EDA/CAD
MPZ2012S102ATD25 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz