ASEM1-16.000MHZ-LC-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9760-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9760-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9760-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASEM1-16.000MHZ-LC-T
תיאור
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ASEM1-16.000MHZ-LC-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
15mA