OH300-50503CF-020.0M
מק"ט מוצר של DigiKey
CW830TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CW830CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CW830DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OH300-50503CF-020.0M
תיאור
XTAL OSC OCXO 20.0000MHZ CMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 MHz OCXO CMOS מתנד 3.3V ‎,7-SMD ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±5ppb
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C