ASEMB-16.000MHZ-XY-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 16 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V ~ 3.3V מצב המתנה (הדממה) 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ASEMB-16.000MHZ-XY-T דגמים |
קטגוריה | מתח - הספקה 1.8V ~ 3.3V |
יצרן | יציבות התדר ±10ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 16mA |