ASEMPC-40.000MHZ-XR-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-12107-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-12107-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-12107-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASEMPC-40.000MHZ-XR-T
תיאור
MEMS OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 2.25V ~ 3.6V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ASEMPC-40.000MHZ-XR-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.25V ~ 3.6V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם - הספקה (מקס')
35mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
יציאה
CMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
22mA