DF51K-20DP-2DSA(805)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-DF51K-20DP-2DSA(805)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DF51K-20DP-2DSA(805)
תיאור
CONN HDR 2MM DUAL GLD PCB 20POS
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 20 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C