AST3TQ-T-40.000MHZ-28-T5
מק"ט מוצר של DigiKey
535-AST3TQ-T-40.000MHZ-28-T5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-AST3TQ-T-40.000MHZ-28-T5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-AST3TQ-T-40.000MHZ-28-T5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AST3TQ-T-40.000MHZ-28-T5
תיאור
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה ‎LVCMOS‎ מתנד 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
AST3TQ-T-40.000MHZ-28-T5 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
7mA